Київ допоможе у відбудові міст столичної агломерації, – мер Кличко

Суспільство 16:47, 12.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Очільник Києва Віталій Кличко заявив, що столиця допоможе у відбудові інфраструктури міст та селищ агломерації.
Про це йдеться в повідомленні пресслужби Київської міської ради.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб завжди бути в курсі всіх подій Києва, області та України.
Мер Києва, голова Асоціації «Київська агломерація» Віталій Кличко звернувся до голів громад міст і селищ агломерації, які найбільше постраждали під час захисту Києва від російських варварів, із пропозицію надати їм допомогу у відбудові.

Спільно захищаючи столицю від російського агресора ми ще раз упевнилися у важливості нашого об’єднання в асоціацію «Київська агломерація», яку ми створили в 2019 році. Ми згуртувались не тільки в обороні Києва та своїх громад, а й у наданні волонтерської допомоги, підтримці військових та тимчасово переміщених громадян. Переконаний, що ми повинні об’єднати зусилля і у відбудові, відновленні наших міст та селищ, житла та інфраструктури для наших громадян. Тому пропонуємо громадам допомогу від центру Київської агломерації, від столиці. Зокрема, у вигляді дотації на відновлення об’єктів, що постраждали від російських варварів під час бойових дій у передмістях Києва в лютому-березні 2022 року. Бо наші громади разом – це великий Київ, і ми повинні спільно його відбудовувати та розвивати, – заявив Віталій Кличко.

Також ми писали про те, що у селі Дмитрівка Київської області завершують зводити модульні будинки для тих, хто втратив житло під час повномасштабної війни.
Крім того, розповідали, що на Київщині в рамках реформи управління відходами планують збудувати два сміттєпереробні заводи. Вони з’являться на території Бориспільської, Броварської та Фастівської громад. 
Джерело: 44.ua

Нагору