Киянина, який через ревнощі завдав дружині ножові поранення, засуджено до 5 років в’язниці

Прокуратура 11:41, 18.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Дарницької окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 55-річному киянину, який завдав тяжкі тілесні ушкодження дружині.

Встановлено, що у травні 2025 року, нетверезий чоловік під час сварки з дружиною на ґрунті ревнощів завдав їй три удари ножем у шию та грудну клітку, чим спричинив тяжкі колото-різані поранення. Агресію чоловіка викликало листування, яке він знайшов у телефоні дружини, тож чоловік звинуватив її у зраді.

На крики жінки з іншої кімнати прибігли сестри обвинуваченого, які надали дали чоловіку телефон для виклику швидкої допомоги.
Його дії кваліфіковано за ч. 1 ст. 121 КК України, а саме як умисне тяжке тілесне ушкодження.

У суді чоловік свою вину визнав, розкаявся та просив призначити йому покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Вироком Дарницького районного суду обвинуваченого засуджено до 5 років позбавлення волі.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Нагору