Киянин запросив жінку на побачення, а потім її пограбував
Поділитися в
Копіювати посилання
Слідчі вже повідомили 35-річному киянину про підозру.
За повідомленням Поліції Києва, мешканець столиці запросив пані у готель.
Саме під час розпиття спиртних напоїв із 34-річною знайомою він спровокував конфлікт.
Під час з’ясування стосунків, він спочатку побив жінку, а потім забрав її мобільний телефон Samsung і гаманець з грішми та втік.
Момент затримання.
Поліцейські затримали чоловіка та вилучили в нього викрадені речі, які повернули власниці.
Крадені речі, які вилучили у киянина.
Викрадений у жінки телефон.
Суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.
«Вечірній Київ» писав днями про те, що рецидивіст обікрав військового на станції столичної підземки.