Киянин запросив жінку на побачення, а потім її пограбував

Общество 12:06, 17.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

Слідчі вже повідомили 35-річному киянину про підозру.

За повідомленням Поліції Києва, мешканець столиці запросив пані у готель.

Саме під час розпиття спиртних напоїв із 34-річною знайомою він спровокував конфлікт.

Під час з’ясування стосунків, він спочатку побив жінку, а потім забрав її мобільний телефон Samsung і гаманець з грішми та втік.

Момент затримання.

Поліцейські затримали чоловіка та вилучили в нього викрадені речі, які повернули власниці.

Крадені речі, які вилучили у киянина.Викрадений у жінки телефон.

Суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.

«Вечірній Київ» писав днями про те, що рецидивіст обікрав військового на станції столичної підземки.

Нагору