Киянин, який вдарив брата-близнюка ножем, постане перед судом

Кримінал 13:12, 19.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Киянин, який вдарив брата-близнюка ножем, постане перед судом

Киянин, який під час застілля вдарив ножем свого брата-близнюка, постане перед судом. Правоохоронці завершили досудове розслідування та скерували обвинувальний акт.

Як повідомили у столичній поліції, подія сталася у січні. Тоді до Дніпровського управління поліції Києва надійшло повідомлення про госпіталізацію місцевого мешканця з ножовим пораненням.

Поліцейські встановили, що між 50-річними братами-близнюками виник конфлікт під час спільного застілля. В ході сварки один з чоловіків схопив кухонний ніж і завдав удару братові в живіт. Потерпілого госпіталізували до лікарні з проникаючим пораненням.

Працівники відділу кримінальної поліції затримали нападника в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження.

Наразі слідчі Дніпровського управління поліції завершили досудове розслідування. Обвинувальний акт скеровано до суду, а за скоєне зловмиснику загрожує до восьми років позбавлення волі.

Киянин, який вдарив брата-близнюка ножем, постане перед судом

Киянин, який вдарив брата-близнюка ножем, постане перед судом

Нагору