Киянин проведе рік за ґратами за вчинення домашнього насильства над матір’ю

Кримінал 09:29, 7.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

За підтриманням публічного обвинувачення прокурорами Подільської окружної прокуратури м. Києва судом оголошено обвинувальний вирок 28-річному киянину, який систематично вчиняв домашнє насильство відносно своєї 52-річної матері (ст. 126-1 КК України).

Чоловік проживав зі своєю матір’ю в однокімнатній квартирі, ніде не працював, вів асоціальний спосіб життя, приходив додому у нетверезому стані ображав її, висловлювався в її бік нецензурною лайкою, принижував жінку та погрожував їй фізичною розправою.

Такі дії сина призвели до розладу здоров’я, психологічних страждань та погіршення якості життя жінки.

Вироком Подільського районного суду м. Києва кривдника визнано винним у домашньому насильстві та засуджено до позбавлення волі строком 1 рік 25 днів.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Нагору