Киянин отримав покарання в суді за жорстоке вбивство співмешканки

Кримінал 15:49, 24.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У травні минулого року до поліції Києва надійшло повідомлення від жінки про те, що їй зателефонувала донька та простить про допомогу, бо на неї напав з ножем її знайомий.

Поліцейські прибули на місце та зламали двері до оселі. У спальні вони знайшли тіло жінки.

Між чоловіком та жінкою стався конфлікт під час застілля. Зловмисник з ножем накинувся на жінку та почав наносити їй удари, остання лише встигла зателефонувати матері та попросити про допомогу.

Наразі, вироком Деснянського районного суду вбивці призначене покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Нагору