Киянин отримав 7 років тюрми за крадіжку під час блекауту
Кримінал 14:21, 27.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
33-річний чоловік обікрав готель у Шевченківському районі, взявши з каси 1400 грн. Під час слідства з’ясувалося, що він також поцупив велосипед за 14 тис. грн з території храму. Суд призначив йому 7 років ув’язнення.