Кияни закликають мера Києва створити «Пункт Незламності» в КМДА

Суспільство 12:46, 8.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Мешканці Києва пропонують створити «Пункт Незламності» в Київській міській держадміністрації.
Про це йдеться в петиції №11578, яка зареєстрована на сайті Київради.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте, щоб бути в вкупі всіх подій Києва, області та України та нічого не пропустити.
Так, на думку авторки петиції Ольги Пілянкевич, для цього навіть не потрібні додаткові фінансові витрати з бюджету столиці, оскільки будівля КМДА добре освітлена й зігріта, має велику площу та вбиральні.

В часи Майдану будівля КМР була символом незламності українців в боротьбі зі злочинним режимом, давала прихисток тисячам мітингувальників, була одним з центрів координації боротьби українців з проросійською владою. Скільки важливих питань для спротиву вирішувались в її стінах, яка добра, щира атмосфера царювала в її залах! Зараз в переліку пунктів незламності є будівлі РДА, сільських рад, але, чомусь, відсутня КМР. Будівля знаходиться в центрі міста, має велику площу, безліч коридорів, колонну залу, підвальні приміщення, гарний фудкорт, вбиральні, добре освітлена і зігріта… мабуть, завдяки генераторам, переданих Києву нашими союзниками з усього світу. Тобто є всі передумови для використання її для комфортного перебування великої кількості містян під час блекауту. Швидко, без додаткових фінансових вкладень! – зазначила Пілянкевич.

Наразі петицію підписали 1062 громадян з 6 тисяч необхідних.
Як ми раніше повідомляли, мешканці Києва пропонують облаштувати безкоштовні коворкінги на базі пунктів незламності, а саме у школах.
Також писали про те, що очільник Києва відповів, за яких умов пункти обігріву в Києві працюватимуть цілодобово.
Джерело: 44.ua

Нагору