Кияни з харків’янами: у столиці на “Арсенальній” встановлять арт-об’єкт, який символізує єдність двох міст

Суспільство 13:39, 18.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві поблизу станції метро "Арсенальна" з’явиться арт-об’єкт, який символізує єдність двох міст – столиці України Києва та Харкова, який сьогодні мужньо протистоїть російському агресору.
Подію анонсував мер міста Віталій Кличко в своєму Telegram-каналі.
Інсталяція матиме вигляд металево-дзеркальних краплин, які, за задумом авторів, тяжіють як до землі, так і одна до одної, символізуючи єднання двох мегаполісів.

Проект "Єднання" втілений харківською майстернею METALSTYLE. Символічні металево-дзеркальні краплини були створені для розміщення на центральній площі Харкова, до дня міста. Через постійні обстріли міста, встановити арт-об’єкт у Харкові зараз неможливо. Тож автори звернулися з пропозицією прикрасити гігантськими краплинами громадський простір Києва, розповів Кличко.

Кияни з харків’янами! Ми, як можемо, підтримуємо і допомагаємо Харкову та його мешканцям, – написав міський голова столиці.

На думку Кличко, простір A-Station – найбільш вдале місце для розташування цього арт-об‘єкту. Адже тут символічні краплини віддзеркалюватимуть історію – корпуси Арсеналу та комендатури, а також сучасний Київ.
Офіційно відкрити інсталяцію планують наприкінці тижня. 
Раніше ми розповідали, що до Дня Незалежності у Києві створили квітник, присвячений безпілотнику "Байрактар".
Також вас може зацікавити: У Києві на вулиці Івана Франка завершили капітальний ремонт, – ФОТО
Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
Джерело: 44.ua

Нагору