Кияни вимагають прибрати погруддя Пушкіна з фасаду будинку на Подолі

Суспільство 16:35, 9.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

На сайті Київської міської ради з’явилася петиція з вимогою прибрати погруддя російського письменника Олександра Пушкіна з фасаду будинку на Подолі, а саме на вулиці Костянтинівська, 16.
Автор документу наголошує, що будь-які пам’ятки, присвячені росії, її культурним та державним діячам, мають бути знищені.

Такі пам’ятки є одним із тих методів "тихої окупації", коли громадянам держав, що в той чи інший період своєї історії перебували під російською окупацією, нав’язували і продовжують нав’язувати лояльність до російського. Ми зобов’язані всіма доступними законними методами чинити опір поширенню російської культури, як такої, що виховує нацистів, гвалтівників, мародерів і убивць, – переконаний автор петиції Вадим Косенко.

Головні новини Києва – 44.ua у Телеграмі: актуальні та превірені новини столиці та України для тих, хто цінує свій час
За три дні петиція набрала понад 400 голосів. Аби документ розглянули органи влади, вона має набрати 6 тисяч голосів. Ознайомитися зі змістом петиції та за бажанням проголосувати, можна тут. 
В петиції мова йде про погруддя російського літератора, яке встановлене на четвертому поверсі у ніші фасаду будинку мадам Рольник на Костянтинівській, 16 та з’явилося там у 1899 році.
Раніше ми розповідали, що кияни вимагають заборонити дискотеки у столиці після скандального відео – з’явилася петиція.
Джерело: 44.ua

Нагору