Кияни просять залишати вагони метро відчиненими під час нічних тривог
Безпека 19:57, 2.09.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Відповідна петиція з’явилася на сайті Київради.
Автор наголошує: зараз люди годинами сидять на підлозі чи у вестибюлях без умов для відпочинку. Відкриті вагони дали б більше місця й безпеки під час обстрілів.