Кияни просять створити громадські туалети на станціях метро
Будівництво 10:13, 12.01.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
На сайті Київради зʼявилась петиція, в якій кияни просять облаштувати громадські вбиральні на станціях метрополітену.