Кияни пропонують зменшити у столиці дозволену швидкість авто під час вимкнень світла

Суспільство 15:17, 22.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

На дорогах Києва можуть обмежити швидкісний режим для автомобілів під час вимкнення електроенергії. Оскільки перебування людей на вулиці у цей час можна зробити більш безпечним, якщо знизити швидкість автівок під час відключення світла.
Про це йдеться у петиції №11523 на сайті Київради.
Ще більше важливих та актуальних новин на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Долучайтесь та читайте!
На думку автора звернення Павла Постоєнка, Київська міська рада зобов’язана звернутися до парламенту як законодавчого органу з вимогою внести зміни до існуючих Правил дорожнього руху, які б зобов’язали водіїв у разі вимкнення світла зменшувати швидкість в межах населених пунктів до 30 км/год.
За словами автора петиції, це потрібно зробити «з метою збереження життя та здоров’я громадян України під час їх перебування на вулицях міста Києва». Щоб документ розглянули, він має зібрати 6 тисяч підписів протягом 60 днів.
Наразі петицію підписали 188 чоловік з 6000 необхідних.
Також ми раніше писали про те, що в Києві різко зросла, на 25%, кількість летальних випадків серед пішоходів через темряву на вулицях.
Крім того, розповідали, що мешканців Києва закликають не користуватися ліфтами у періоди стабілізаційних відключень електроенергії у будинку.
Джерело: 44.ua

Нагору