Кияни пропонують перейменувати одну із вулиць на честь Парубія

Суспільство 14:15, 2.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Про це йдеться на сайті електронних петицій Київради.

Автор звернення пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Андрія Парубія, враховуючи його заслуги перед суспільством та державою.

Київрада зобов’язана буде розглянути петицію, якщо за два місяці ініціативу підтримають щонайменше 6 тисяч містян.

Станом на ранок 2 вересня, звернення вже підписали понад 300 людей.

Нагадаємо, 30 серпня у Львові вбили колишнього спікера Верховної ради, чинного нардепа від “Європейської Солідарності” Андрія Парубія. Це сталося на вулиці Єфремова.

Нагору