Про це йдеться на сайті електронних петицій Київради.
Автор звернення пропонує назвати одну з вулиць Києва на честь Андрія Парубія, враховуючи його заслуги перед суспільством та державою.
Київрада зобов’язана буде розглянути петицію, якщо за два місяці ініціативу підтримають щонайменше 6 тисяч містян.
Станом на ранок 2 вересня, звернення вже підписали понад 300 людей.
Нагадаємо, 30 серпня у Львові вбили колишнього спікера Верховної ради, чинного нардепа від “Європейської Солідарності” Андрія Парубія. Це сталося на вулиці Єфремова.