Кияни добровольно задекларували майже дві тисячі одиниць зброї
Поділитися в
Копіювати посилання
За час кампанії декларування зброї, кияни зареєстрували 1929 одиниць вогнепальної зброї та близько 840 тисяч набоїв.
Реєстрація дозволяє цивільним легально оформити зброю та боєприпаси, які вони зберігали без дозволу або знайшли.
Про це повідомили в Головному управлінні національній поліції Києва
За даними столичних правоохоронців, станом на сьогодні до підрозділів звернулися понад 1800 жителів Києва. Вони задекларували 1929 одиниць вогнепальної зброї та приблизно 840 тисяч набоїв. Після перевірки документів люди отримують офіційні дозволи зазвичай це займає кілька годин.
У поліції нагадують, що процедура декларування максимально проста. Спершу потрібно повідомити про зброю на спеціальну лінію «102» або звернутися до підрозділу поліції за місцем проживання. Після цього слід прибути до найближчого відділення для оформлення зброї або запросити фахівців дозвільної служби додому.
Для декларування необхідні лише паспорт, фото та ідентифікаційний код.
Правоохоронці також наголошують, що зберігання незареєстрованої вогнепальної зброї передбачає кримінальну відповідальність, тому власникам радять оформити її офіційно.