Киян закликали обмежити споживання електроенергії з 17:00 до 22:00: що можна вимкнути

Суспільство 17:33, 11.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Міська влада знову закликає киян обмежити споживання електроенергії, аби зменшити навантаження на електромережі.

Ми просимо, як і вчора, з 17:00 до 22:00 години не включати потужні електричні прилади, максимально заощаджувати електроенергію у пікові навантаження, щоб резервна система, яка працює зараз у місті, мала можливість працювати, – закликав заступник голови Київської міської державної адміністрації Поворозник на брифінгу.

Він також додав, що місту вдалося залучити усі резервні можливості. Станом на ранок електроенергія була відсутня лише у 20–30 будинках.
Що можна вимкнути?
За можливості не потрібно вмикати найбільш енерговитратні прилади – електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини. Це зменшить навантаження на енергосистему та дозволить максимально швидко відновити інфраструктуру.
За словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, вчора українці по всій країні, відгукнувшись на заклик, добровільно зменшили споживання електроенергії в середньому на 10%.
Він подякував всім, хто зробив свій внесок у нашу енергостабільність.

Важливо розуміти, що такі обмеження споживання не пов’язані з дефіцитом потужності в енергосистемі, а виключно з необхідністю проведення відновлювальних робіт. Зараз немає жодної потреби ані в аварійній допомозі з боку європейських країн, ані в імпорті електричної енергії. Така можливість за потреби в нас існує, – зазначив Шмигаль.

Раніше міський голова Віталій Кличко запевнив, що у Києві поки що не відключатимуть електроенергію
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору