Кривава різанина бензопилою: у Києві чоловік перерізав собі горло, – деталі

Суспільство 15:00, 12.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У Києві стався трагічний випадок: чоловік перерізав собі горло бензопилкою. Про це повідомила поліція.

Це сталося на минулих вихідних.

Правоохоронці розповіли, що чоловік обрізав гілки дерев і випадково попав собі пилкою по шиї.

Врятувати його, на жаль, не вдалося. Медиків викликали, але він втратив багато крові і помер ще до їхнього приїзду.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у Києві чоловік провалився під лід і дивом вижив.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Джерело: 44.ua

Нагору