Костюк перемогла Швьонтек і вийшла у чвертьфінал Ролан Гаррос-2026
Поділитися в
Копіювати посилання
Українська тенісистка Марта Костюк здобула блискучу перемогу над польською спортсменкою Ігою Швьонтек, забезпечивши собі місце у чвертьфіналі престижного турніру Ролан Гаррос-2026.
Поєдинок 1/8 фіналу відбувся 31 травня у Парижі. Киянка Марта Костюк переконливо обіграла свою суперницю у двох сетах з рахунком 2:0 (7:5, 6:1), показавши високий рівень майстерності на корті.
У наступному раунді на вболівальників чекає справжнє українське дербі: Марта Костюк зустрінеться з іншою провідною українською тенісисткою – Еліною Світоліною. Ця зустріч обіцяє бути напруженою та видовищною.