Конфлікт агресивних пенсіонерів з волонтеркою – другому хулігану – 70-річному киянину, також повідомлено про підозру + ФОТО

Прокуратура 10:08, 7.06.2024
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Оболонської окружної прокуратури м. Києва повідомлено про підозру 70-річному чоловіку за фактом хуліганства, вчиненого групою осіб (за ч.2 ст.296 КК України).

Встановлено, що 2 червня у підозрюваного був день народження, тож він разом з 73-річним знайомим, з яким вони торгують на ринку, відзначили цю подію алкоголем та ввечері повертались додому.

На виході з підземного переходу на вулиці Новокостянтинівській підозрюваний, з його слів, вирішив зробити дівчині кілька компліментів, втім вона його залицянь не оцінила.

Не бажаючи спілкування, вона відповіла, що не розуміє чоловіків. Відповідь українською мовою викликала агресію нетверезих пенсіонерів, які почали нецензурно ображати дівчину, тож вона вирішила знімати їх на мобільний телефон.

Далі підозрюваний кілька разів вдарив її по нозі, а також завдав удар долонею в ніс. Все це відбулося після того як його спільник відібрав у дівчини телефон. Постраждалій вдалося повернути телефон. Після чого зловмисники зникли з місця події.

Наразі 70-річний підозрюваний своєї вини не визнає. Стверджує, що лише намагався зупинити конфлікт дівчини зі своїм знайомим.

Пресслужба Київської міської прокуратури

Нагору