Комунальне підприємство «Київтеплоенерго» планує підвищити на 50% ціни на опалення осель киян
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє «Комерсант Український» із посиланням на інформацію, отриману на підприємстві.
Як зазначається, нові тарифи на опалення можуть з’явитися вже з початку нового опалювального сезону, який планують розпочати з 1 жовтня. Однак підвищення тарифу стане можливим за умови його погодження відповідними державними регуляторами.
Як пояснили в «Київтеплоенерго», причинами, що спонукають до підвищення вартості послуги для населення, є зростання цін на енергоносії, інфляція, витрати на ремонт інфраструктури тощо.
Водночас у комунальному підприємстві нагадали, що тарифи на тепло в Києві не переглядалися з 2021 року. Тим часом економічно обґрунтована вартість теплової енергії за цей період суттєво зросла порівняно з чинними тарифами.