Комісія заповідника “Києво-Печерська лавра” оглянула два корпуси із трьох, які блокували прихильники УПЦ МП
Поділитися в
Копіювати посилання
Комісія заповідника “Києво-Печерська лавра” у вівторок, 15 серпня, разом із правоохоронцями оглянула два з трьох заблокованих прихильниками УПЦ МП корпусів монастиря.
Про це інформує пресслужба Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”.
За словами виконувача обов’язків гендиректора заповідника Максима Остапенка, комісія разом із правоохоронцями зайшла до готельних корпусів 57 та 58. У приміщеннях перебували 11 і близько 15 людей відповідно.
“Оглянули їх (корпусів, – ред.) стан, поліція провела аналіз тих людей, які там перебувають і відмовляються виконувати вимогу заповідника вийти з об’єктів державного майна. Ці об’єкти поліція візьме під охорону. Далі правові дії будемо відпрацьовувати з поліцією”, – зазначив Остапенко.
“Було заблоковано три корпуси, два корпуси сьогодні оглянули, поліція з’ясувала особи тих людей, які були всередині. Комісія продовжить свою роботу відповідно до плану”, – додав Остапенко.