КМДА назвала причину блекауту в Києві

ЖКГ 21:37, 14.10.2025
 Поділитися

Поділитися в

14 жовтня у Києві були знеструмлені кілька районів через перенавантаження мережі та проблему на одному з енергообʼєктів столиці.

Про це повідомили в КМДА.

Як вказується, через перенавантаження мережі виникла проблема на одному з енергообʼєктів столиці, у результаті частково зникло світло у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах.

«Наразі фахівці працюють над відновленням енергопостачання», – запевнили в КМДА.

Через перебої з електропостачанням на окремих станціях метро короткочасно знизилася напруга, і система перейшла на резервне живлення. Перерва тривала до 1 хвилини. Наразі усі станції працюють у звичайному режимі, метро функціонує без перебоїв.

 

Нагору