КМДА назвала причину блекауту в Києві
Поділитися в
Копіювати посилання
14 жовтня у Києві були знеструмлені кілька районів через перенавантаження мережі та проблему на одному з енергообʼєктів столиці.
Про це повідомили в КМДА.
Як вказується, через перенавантаження мережі виникла проблема на одному з енергообʼєктів столиці, у результаті частково зникло світло у Голосіївському, Шевченківському та Печерському районах.
«Наразі фахівці працюють над відновленням енергопостачання», – запевнили в КМДА.
Через перебої з електропостачанням на окремих станціях метро короткочасно знизилася напруга, і система перейшла на резервне живлення. Перерва тривала до 1 хвилини. Наразі усі станції працюють у звичайному режимі, метро функціонує без перебоїв.