КМДА дозволила багатофункціональному комплексу на Оболоні зрости на 12 поверхів

 Поділитися

Поділитися в

Департамент містобудування та архітектури Київської міської держадміністрації дозволив збільшити висоту багатофункціонального комплексу на проспекті Степана Бандери, 32 в Оболонському районі столиці із чотирьох до шістнадцяти поверхів.

Про це свідчать дані Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Багатофункціональний комплекс будуватиметься на ділянці площею 2,8 га, яка за функціональним призначенням належить до території громадських будівель та споруд. Будувати житло на такій території заборонено. Однак нерідко забудовники у столиці зводять житло, прикриваючись формулюванням “багатофункціональний комплекс”.

Ця ділянка рішенням Київради у 2014 році була передана в оренду на 10 років ТОВ “Дніпромережі-Інвест” та ТОВ “Системні технології України” для експлуатації та обслуговування адміністративних будівель та споруд з комплексом автопослуг. Підставою отримання цієї ділянки стало придбання фірмами у власність нерухомого майна. Будівництво багатофункціонального комплексу на проспекті Бандери Степана, 32 стало можливим завдяки затвердженню у липні 2016 року Детального плану території у межах вул. Вербова, Куренівська, Богатирська, Московський проспект Набережно-Рибальська, залізнична колія.

За даними порталу YouControl, засновниками ТОВ “Дніпромережі-Інвест” є компанії “Системні технології України” та “Приком”. Бенефіціари – Владислав Комісаров, Віталій Волинець, Олександр Приймак, Святослав Несукай. ЗМІ раніше пов’язували “Дніпромережі-Інвест” та “Системні технології України” з колишнім секретарем Київради Олесем Довгим. Сьогодні він є депутатом Верховної Ради.

Як повідомляли НЕРУХОМІ, схожа ситуація спостерігається на Печерську. Тут у Військовому проїзді 1/8 збираються звести багатофункціональний комплекс шляхом реконструкції нежитлової будівлі. Обмеження тут скасував Окружний адмінсуд.

Джерело: nerukhomi.ua

Нагору