Кличко зустрівся з мером Гданська: обговорили допомогу та підготовку до зими
Поділитися в
Копіювати посилання
Мер Києва Віталій Кличко провів зустріч зі своєю колегою з Гданська Александрою Дулькевич, висловивши подяку за незмінну підтримку України та обговоривши ключові виклики, зокрема підготовку столиці до нового опалювального сезону.
Зустріч відбулася у столичній мерії. Під час перемовин Віталій Кличко детально розповів про поточну ситуацію в Києві та Україні загалом, а також про те, як місто функціонує в умовах повномасштабної війни.
Особливу увагу приділили досвіду минулої зими, коли Київ пережив енергетичну кризу через масовані російські атаки на критичну інфраструктуру. Очільник столиці поінформував про підготовку до наступного опалювального сезону та окреслив види необхідної допомоги.
«Обговорили ситуацію в Києві та Україні. Розповів, як столиця живе та працює в умовах війни. Зокрема, як місто пережило минулу зиму в умовах енергетичної кризи, яку спричинила росія масованими атаками на об’єкти критичної інфраструктури. Та як Київ готується до наступного опалювального сезону і яка нам потрібна допомога», — повідомив Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі.
Мер Києва від імені мерії та громади міста подякував Гданську та всьому польському народові за їхню вагому допомогу та непохитну підтримку протягом повномасштабної війни, а також за солідарність у боротьбі України за свободу, незалежність та європейське майбутнє.
Віталій Кличко висловив сподівання, що візит Александри Дулькевич стане поштовхом для реалізації нових спільних проєктів і поглибить ефективну співпрацю між двома містами-партнерами.
Варто зазначити, що Польща послідовно підтримує Україну та Київ, зокрема, минулої зими надсилаючи генератори та інші джерела живлення. Символом дружби також став мурал із братами Кличками, створений у Гданську польським стріт-арт художником Piotr TUSE Jaworski у 2022 році.

