Кличко повідомив про влучання уламків «шахеда» у житловий будинок у Дніпровському районі
Поділитися в
Копіювати посилання
О 20-39 у місті пролунала «повітряна тривога», на Київ рухаються ворожі безпілотники.
Київський міський голова Віталій Кличко звернувся в особистому телеграм-каналі до містян:
«На лівому березі столиці працюють сили ППО по ворожих БпЛА. Перебувайте в укриттях!»
Раніше Повітряні сили попереджали про загрозу від ударних БпЛА для столиці.
О 00:20 у столиці знов лунають гучні вибухи.
У небі над Києвом зафіксовані російські ударні безпілотники. У дію приведені підрозділи протиповітряної оборони.
«По ворожих цілях працює ППО. Загроза зберігається, перебувайте в укриттях», — закликає КМДА.
Моніторингові канали попереджають:
«Київ — будьте уважні, БпЛА йдуть на низьких висотах, це рівень дахів висоток.
Не стійте біля вікон».
ОНОВЛЕНО 00:32
Мер Києва о 00:30 повідомив у телеграм-каналі:
«Влучання уламків у житловий будинок у Дніпровському районі. Палає на верхніх поверхах. Екстрені служби прямують на місце. У столиці працюють сили ППО.
Не залишайте укриттів!»
Нагадаємо, у п’ятницю ввечері, 21 березня, внаслідок падіння уламків збитого ворожого БпЛА сталася пожежа у багатоквартирному будинку в Подільському районі. Вогонь охопив площу у 100 квадратних метрів. Рятувальники евакуювали з будинку чотирьох людей. Вогнеборці оперативно загасили пожежу.
Мапу укриттів публікує офіційний сайт КМДА.
«Вечірній Київ» писав про те, що минулої ночі місто атакували понад пів сотні російських ударних безпілотників.