Кличко показав енергонезалежний будинок в розповів про 5 програм допомоги від міста мешканцям багатоповерхівок
Поділитися в
Копіювати посилання
Київ – єдине місто в Україні, яке впроваджує 5 програм з підтримки мешканців багатоквартирних будинків. Ці програми дозволяють модернізувати будинки, підвищувати енергостійкість та енергонезалежність житла киян, повідомив мер столиці Віталій Кличко.
Мер показав 25-поверхівку ОСББ «Домашній затишок» у Голосіївському районі, яка стала енергостійкою завдяки міським програмам. Що зробили:
▫️провели аудит в рамках міської програми «70/30»
▫️замінили освітлення на енергоефективне
▫️оновили інженерні мережі
▫️модернізували індивідуальні теплові пункти та теплообмінники.
▫️встановили генератор, отримавши компенсацію від міста
▫️торік за допомогою міських програм встановили сонячну електростанцію на 50 панелей. Зараз планують збільшити її потужність.