Про те, що відкриття вищеописаних об’єктів заплановано найближчими тижнями, повыдомив в офіційному Telegram-каналі мер Києва Віталій Кличко.
За словами Кличка, у периметрі поліпшеної рекреаційної зони збережуть ендеміків — представників місцевої флори та фауни. Однак, висаджувати нові дерева та кущі також не забувають. Зокрема, у майбутньому кияни та гості столиці зможуть побачити кілька сортів декоративних яблунь, рожеву акацію, бузок та газони, що цвістимуть упродовж усього літнього сезону.

Слід зазначити, що будівництво фінансується виключно коштами меценатів — Метрополією Великого Парижа та фіндопомогою Тайваню (близько 2,5 млн доларів), тобто з бюджету Києва не пішло «ні копійки».