Керував автомобілем під дією наркотиків: патрульні склали адмінматеріали

Кримінал 12:07, 9.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Учора, 8 липня, у Борисполі патрульні зупинили транспортний засіб BMW за порушення правил дорожнього руху.

Під час спілкування з 29-річним водієм, інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп‘яніння. Огляд у медзакладі підтвердив, що чоловік перебував під дією маріхуани.

Охоронці порядку відсторонили водія від керування транспортним засобом та склали відповідні адміністративні матеріали.

Фото: Патрульна поліція Киїщини.

Нагору