Керував авто у комендантську годину, мав ознаки сп’яніння та нецензурно висловлювався до поліцейських: патрульні затримали порушника
Поділитися в
Копіювати посилання
Подія сталася учора вночі у Голосіївському районі. Охоронці порядку звернули увагу на транспортний засіб Chrysler, водій якого порушував ПДР.
Під час спілкування інспектори виявили у громадянина ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд за допомогою приладу Драгер. Натомість 21-річний керманич почав поводитися зухвало та висловлюватися нецензурною лексикою до патрульних, не реагуючи на зауваження.
Охоронці порядку затримали чоловіка та доставили до Голосіївського управління поліції для подальшого з’ясування всіх обставин.
На водія інспектори склали протоколи за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду) та ст. 173 (Дрібне хуліганство), а також постанову за ч. 3 ст. 122 (Порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху) КУпАП.