Катався «зачепом» та впав на колії: що відомо про випадок на «Либідській»

Події 11:47, 15.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Вчора увечері людина потрапила на колії на станції метро «Либідська».

 

Як повідомили представники поліції журналістам, хлопець 2006 року народження їхав між вагонами «зачепом». У тунелі на «Либідській» він не втримався та впав на колії.

 

На місце прибули екстрені служби, хлопця підняли на платформу, надали домедичну допомогу та передали медикам. Які саме травми він отримав, наразі невідомо.

 

Нагору