Канікули завершились: столичних водіїв просять бути максимально уважними поблизу навчальних закладів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У школярів вже завершились весняні канікули і вони повернулися до навчання. Тож, щоб дорога до школи була безпечною, водіїв та пішоходів закликають бути уважними.
У патрульній поліції нагадали декілька основних правил, на які варто звернути увагу під час руху містом.
Водіям, наближаючись до освітнього закладу, слід дотримуватись безпечної швидкості, надавати перевагу в русі пішоходам та бути максимально сконцентрованими за кермом.
Пішоходам треба переходити дорогу лише у дозволених місцях, переконавшись, що це є безпечним.
Батькам у свою чергу радять не забувати нагадувати дітям правила поведінки на дорозі.