Канікули завершились: столичних водіїв просять бути максимально уважними поблизу навчальних закладів

Безпека, Діти 11:05, 4.04.2024
 Поділитися

Поділитися в

У школярів вже завершились весняні канікули і вони повернулися до навчання. Тож, щоб дорога до школи була безпечною, водіїв та пішоходів закликають бути уважними.

У патрульній поліції нагадали декілька основних правил, на які варто звернути увагу під час руху містом.

Водіям, наближаючись до освітнього закладу, слід дотримуватись безпечної швидкості, надавати перевагу в русі пішоходам та бути максимально сконцентрованими за кермом.

Пішоходам треба переходити дорогу лише у дозволених місцях, переконавшись, що це є безпечним.

Батькам у свою чергу радять не забувати нагадувати дітям правила поведінки на дорозі.

Нагору