Його чекали більше 10 років: у Києві відкрили новий бейсбольний стадіон, – ФОТО

Спорт 16:12, 1.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на території столичному комплексу X-Park у парку Муромець відкрили новий бейсбольний стадіон площею 219,4 гектара. Це є перший в Україні та Східній Європі стадіон подібного типу зі штучним покриттям.
Про це повідомляє DTF Magazine з покликанням на слова бейсболіста та віце-президента Федерації бейсболу та софтболу Києва Євгена Ткаченко та Геннадія Приходського, тренера з бейсболу збірної Києва.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua».

Створення стадіону — це скоріше необхідність знайти своє «велике» місце для бейсболістів в Києві. Ініціатива належить великій армії бейсболістів різних поколінь: від любителів та молодих гравців до заслужених ветеранів, — пояснив Євген Ткаченко.

Зазначається, що стадіон відкрила бейсбольна спільнота Києва за підтримки Федерації бейсболу та софтболу України.

Геннадій Приходський додав, що в Україні є ще один спеціалізований бейсбольний стадіон, який знаходиться в Кропивницькому, збудований ще в 1995 році. Його також мали реконструювати цього року, проте через повномасштабну війну процес призупинили.

Раніше ми повідомляли, що в Києві у затоці Берковщина відвідувачів вже приймає оновлений парк «Прибережний». У парку завершили перший етап ремонтних робіт. Там облаштували пішохідні та велодоріжки, встановили лави й урни, облаштували дитячі та спортивні майданчики тощо.
Також писали, що Президент України Володимир Зеленський та Президент Польщі Анджей Дуда відкрили Алею сміливості на площі Конституції в Києві.
Джерело: 44.ua

Нагору