Із спотвореного орендарем мозаїчного панно на бульварі Лесі Українки прибрали кондиціонер

Архітектура 13:04, 18.02.2024
 Поділитися

Поділитися в

Після широкого розголосу на бульварі Лесі Українки прибрали кондиціонери, якими орендарі “прикрасили” мозаїчне панно 1969–1970 років. Авторами цього твору є відомі художники-монументалісти.

Про це повідомили в спільноті Child of socialism.

Один з кондиціонерів був розміщений прямо на обличчі зображеної людини.

У Департаменті охорони культурної спадщини напередодні заявили, що їхні фахівці видали припис та обіцяли накласти фінансові санкції на орендаря, а також заявили, що орендар зобов’язався демонтувати розміщені блоки.

Нагору