Інспектори спровадили 40 автівок з газону на Столичному шосе

Общество 21:19, 11.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

За годину роботи на локації інспектори виписали чотири десятки постанов.

Як повідомляє столична Інспекція з паркування, 11 березня інспектори відпрацювали ділянку на Столичному шосе, де зафіксували порушення правил паркування, а саме стоянку на зеленій зоні. Усі 39 правопорушників отримали штраф у розмірі 340 грн.

«Закликаємо дотримуватися правил зупинки та стоянки! Столиця потребує відповідальних водіїв!», — закликали в Інспекції з паркування.

Нещодавно на Михайлівській площі оштафували понад 70 водіїв.

Наприкінці січня за один день інспектори з паркування рекордно поповнили бюджет: разом з оплатою за паркування сума надходжень до міського бюджету за один день склала майже 1,5 мільйона гривень.

Нагору