Інспектори батальйону тактико-оперативного реагування затримали чоловіка з викраденим телефоном
Общество 08:30, 10.02.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями, патрулюючи Шевченківський район, увагу поліцейських привернув громадянин, який, побачивши службовий автомобіль, різко змінив напрямок руху. ТОРівці швидко підʼїхали до чоловіка та зупинили його.
Спілкуючись з інспекторами, громадянин дістав з кишені смартфон. Під час перевірки якого інспектори з’ясували, що цей гаджет викрадений.
Для подальшого з’ясування всіх обставин поліцейські передали чоловіка слідчим.