Інформація про наслідки нічної атаки на столицю від ДСНС + ФОТО

Війна, ДСНС 08:55, 8.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

До Служби порятунку 101 вночі надходила інформація про вибухи та займання у Соломʼянському, Святошинському та Голосіївському районах Києва. Відтак:

🔴У Солом’янському районі:

• у дворі житлового будинку виникло загоряння автомобіля. Пожежу вогнеборці ліквідували.

• на відкритій території виникло загоряння трав’яного настилу на площі 1 Га. Пожежу оперативно ліквідовано.

• пошкоджено резервуар (5 т) з витоком дизельного пального (без загоряння). На стоянці пошкоджено 15 вантажних та 5 легкових автомобілів. Проводилося відкачування палива та обвалування.

🔴 У Святошинському районі:

• зафіксовано падіння уламків на житловий будинок (без загоряння). Пошкоджено фасад будівлі та вікна. Уламками пошкоджено 5 автомобілів, що були припарковані біля будинку.

• уламками пошкоджено газову трубу високого тиску з послідуючим горінням газового факела. Газ перекрито, пожежу ліквідовано. У поруч розташованому житловому будинку у двох під’їздах з 1 по 13 поверхи пошкоджено віконні блоки та 6 автомобілів, що були припарковані неподалік.

🔴 У Голосіївському районі:

• сталося падіння уламків на відкритій місцевості з подальшим їх горінням та горінням сміття на площі 10 кв. м Пожежу вогнеборці ліквідували.

За попередніми даними, загалом постраждало 4 людини, з яких 1 особа від отриманих травм була госпіталізована до медичного закладу. Інформація щодо потерпілих уточнюється.

На місцях працювало 13 одиниць основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки, а також 64 чоловіка особового складу.

Нагору