І тікав, і вкрав. На кордоні затримали киянина, який пограбував прикордонників
Поділитися в
Копіювати посилання
Прикордонники затримали киянина, який намагався незаконно пертнути кордон з Угорщиною.
Про це повідомляє Telegram-канал Держприкордонслужби.
Як розповіли у відомстві, 56-річний чоловік намагався нелегально залишити територію України. При цьому він помітив одну з камер, які працюють як фотопастки на прикордонних територіях.
Чоловік вирішив вкрасти камери.
“Вийшла ганьба: і сам не втік, і прилад все зафіксував й передав, куди потрібно. Доведеться тепер спритнику відповідати – і за незаконну мандрівку, і за крадіжку. Залишається чекати на рішення суду”, – розповіли у ДПСУ.


Фото: затриманий киянин (t.me/DPSUkr)