Хотіли пограбувати матір військового і побили її: у Києві оголосили вирок двом чоловікам

Кримінал 17:10, 11.03.2025
 Поділитися

Поділитися в

У столиці двоє чоловіків напали на матір військовослужбовця. Про це повідомила прокуратура.

Вони мешкали в одному з хостелів, а жінка там працювала.

Вони дізнались, що жінка назбирала майже 400 тис. грн (вона отримувала гроші у зв’язку з тим, що її син перебував у російському полоні). Вона хотіла віднести їх у банк.

Того ж дня чоловіки напали на неї, почали душити та відібрали гроші.

“Нападники не встигли витрати її заощадження, а сховали у ванній кімнаті. Правоохоронці гроші знайшли та повернули матері військового”, – розповіли в прокуратурі.

Їх повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 КК (розбійний напад). Днями суд визнав їх винними і засудив до дев’яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

До набуття вироком законної сили обвинувачені перебуватимуть під вартою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Київській області судитимуть чоловіка, який напав на літню жінку.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте на нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Джерело: 44.ua

Нагору