Графіки відключень у Києві: в ДТЕК розповіли до якої години вимикатимуть світло сьогодні
ЖКГ 09:09, 12.06.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У середу, 12 червня, у Києві застосовуватимутьграфіки стабілізаційних відклчень світла. Діятимуть вони з 15:00 до 23:00.
Про це повідомили у компанії ДТЕК. Через спеку зросло споживання електроенергії.
“Місто Київ, Київська, Донецька, Одеська, Дніпропетровська область: графіки стабілізаційних відключень завтра будуть застосовуватись з 15:00 до 23:00”, — йдеться у повідомленні.