Готелі «Дружба» та «Турист» у Києві хочуть використовувати як житло для переселенців

Суспільство 09:05, 28.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Арештовані готелі та бази відпочинку, зокрема, у Києві, які наразі передані АРМА, планують частково використовувати в якості соціального житла для переселенців.
Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.
Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб нічого не пропустити.
Наразі уряд розробляє механізм передачі майна, яке було заарештовано та передано до Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА), тимчасовим управителям на час, поки тривають розслідування.
Нових управителів арештованих об’єктів обиратимуть на конкурсі. Обов’язкова умова – це передача 10-20% від номерного фонду об’єкта на потреби переселенців.
Доступ до таких конкурсів мають отримати як приватні, так і державні підприємства.
Загалом на конкурс планують виставити близько 80 об’єктів (готелів та санаторіїв) в різних регіонах. У Києві серед таких об’єктів зазначаються готелі «Дружба» і «Турист».
Повний список можна проглянути тут.
У липні 2022 стало відомо, що готелі «Турист» і «Дружба» повернуть державі. На об’єкти наклали арешт у межах розслідування ДБР щодо розкрадання майна профспілкових організацій.
Раніше ми писали про те, де та як у Києві отримати гуманітрну допомогу.
Також розповідали, що в Києві викрили керівника благодійного фонду, який продавав гуманітарну допомогу для потреб ЗСУ на майже 600 тисяч гривень.
Джерело: 44.ua

Нагору