Голлівудський актор та режисер Лієв Шрайбер приїхав до Києва, – ФОТО

Суспільство 15:16, 15.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Американський актор, режисер та сценарист Лієв Шрайбер знову приїхав до України.Амбасадор UNITED 24 – онлайн-платформи для збирання пожертв від благодійних організацій, міжнародних партнерів та громадян для підтримки України, відвідав Київ.
Про візит зірки повідомили в телемарафоні "Єдині новини", пише ТСН.

Ще більще важливих та актуальних новин Києва, області та України на нашому Telegram-каналі "Головні новини Києва – 44.ua". Долучайтесь та читайте!

Одна з платформ, яку я підтримую, називається UKRAINE NEEDS YOU. Вона надає цілодобові психологічні консультації українцям. Мені здається, у цей складний час дуже важливо говорити одне з одним. Можливо для українців це бар’єр, адже українці дуже незалежні люди, та все ж таки із фахівцями варто говорити, – поділився Шрайбер.

Зазначимо, що у квітні Лієв приїздив на українсько-польський кордон, щоб із благодійною організацією World Central Kitchen готувати гарячі обіди для українських біженців.
Також раніше ми писали про те, що 7 серпня до Києва прибула голлівудська акторка Джессіка Честейн, щоб висловити солідарність з українським народом. Знаменитість приїхала поїздом.
Крім того, повідомляли, що 27 липня міністерка закордонних справ Республіки Словенія Таня Файон відвідала Ірпінь на Київщині та оглянула наслідки російської окупації та агресії у місті. Крім того, голова МЗС поклала квіти до Стіни пам’яті загиблих за Україну та вшанувала пам’ять полеглих.
Джерело: 44.ua

Нагору