Генштаб: Сили оборони знешкодили 1260 окупантів та 51 артсистему
Поділитися в
Копіювати посилання
Сили оборони України за минулу добу знешкодили ще 1260 російських окупантів та 51 артилерійську систему. Загальні втрати ворога від початку повномасштабного вторгнення вже сягнули близько 1 386 680 осіб.
Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на своїй сторінці у Facebook, українські захисники продовжують ефективно знищувати живу силу та техніку загарбників вздовж усієї лінії фронту.
За даними Генштабу, 17 червня 2026 року загальні бойові втрати російської армії з 24 лютого 2022 року орієнтовно складали:
- танків — 12 033 (+7) од;
- бойових броньованих машин — 24 775 (+7) од;
- артилерійських систем — 44 169 (+51) од;
- РСЗВ — 1 874 (+2) од;
- засобів ППО — 1 427 (+0) од;
- літаків — 436 (+0) од;
- гелікоптерів — 353 (+0) од;
- наземних робототехнічних комплексів — 1 677 (+10) од;
- БПЛА оперативно-тактичного рівня — 355 593 (+2 052) од;
- крилатих ракет — 4 783 (+0) од;
- кораблів / катерів — 33 (+0) од;
- підводних човнів — 2 (+0) од;
- автомобільної техніки та автоцистерн — 107 994 (+486) од;
- спеціальної техніки — 4 303 (+3) од.
У Генштабі наголошують, що всі ці дані є орієнтовними та постійно уточнюються в умовах інтенсивних бойових дій.