Газові обігрівачі та генератор: Ірпінь отримав допомогу від португальського міста-побратима Кашкайша, – ФОТО

Суспільство 15:07, 19.01.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями Ірпінь на Київщині отримав гуманітарний вантаж від португальського міста-побратима Кашкайша. Туди увійшли обігрівачі та генератор.

Про це повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.
Досі не підписані на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua»? Скоріше долучайтесь та читайте.

Португальське місто передало громаді 50 газових обігрівачів, інвалідні візки, одяг, іграшки та генератор для одного з медичних закладів.

Від імені всієї нашої громади дякую нашим побратимам за те, що не забувають про Ірпінь і допомагають у цей складний для нас час, – зазначив Маркушин.

Він подякував меру Кашкайшу Карлушу Каррейрашу, члену правління PRIO Емануелу Проенсі та транспортній компанії LASO, яка забезпечила перевезення вантажу, працівникам міської ради Кашкайшу і всім, хто долучився до збору допомоги. Окрему подяку голова Ірпеня висловив Посольству України в Португалі.

Як ми повідомляли раніше, Тайвань, в рамках виконання меморандуму про допомогу столиці щодо придбання альтернативних джерел живлення для обігріву мешканців, передав Києву перші два генератори високої потужності (300–800 кВА).
Крім того писали про те, що сьогодні Київ отримав ще 10 сучасних міських автобусів від наших латвійських партнерів. Автобуси поїхали не порожні, а з гуманітарною допомогою, яку зібрали громадяни Латвії для українців, – генератори, ковдри, продукти харчування.
Джерело: 44.ua

Нагору