Фотовиставка бійців «Яструбів» відкрилась у Києві: збір на бригаду

Культура 16:49, 6.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Фотовиставка бійців «Яструбів» відкрилась у Києві: збір на бригаду

У Національному заповіднику «Софія Київська» в столиці відкрилася благодійна фотовиставка «Яструби». Експозиція представляє світлини бійців 411-ї бригади безпілотних систем, які щодня дивляться в об’єктив війни.

Автори робіт – військовослужбовці Максим Зьоменко, Олексій Чарєй, Євгеній Молочков та Наталія Кравчук. Через свої кадри вони демонструють, що навіть у найскладніші часи є простір для творчості та прояви сили мистецтва.

Організатори повідомили, що на церемонії відкриття був присутній заступник начальника штабу Євгеній Миколаєнко. Він наголосив на важливості виставки:

«У нашому підрозділі багато талановитих людей. Фотографії — це спосіб показати світу, що війна має різні барви».

Генеральна директорка заповідника Неля Куковальська також поділилася враженнями:

«Подивившись цю виставку я зрозуміла, чим ми воюємо. Слава нашим воїнам!»

Виставка триватиме до 30 червня за адресою: вул. Володимирська, 24, Київ. Кожен відвідувач може не лише переглянути світлини, а й отримати їх із підписом автора. Для цього потрібно відсканувати QR-код на фото та зробити донат. Усі зібрані кошти спрямують на підтримку бригади «Яструби».

Фотовиставка бійців «Яструбів» відкрилась у Києві: збір на бригаду

Фотовиставка бійців «Яструбів» відкрилась у Києві: збір на бригаду

Нагору