Фальшиві діагнози для ухилянтів за 3000 баксів: злочинну групу лікарів судитимуть у Києві

Кримінал 12:18, 1.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Група київських лікарів засвідчувала наявність у чоловіків призовного віку тяжких захворювань. В подальшому це давало їм можливість виїхати з країни. Вартість «послуг» становила 3-4 тис. доларів США з людини.

В угрупування входили двоє завідувачів неврологічних відділень, завідувач центру нейрохірургії, лікар-нейрохірург, лікар-психіатр, лікар-невролог, лікар-рентгенолог, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги, двоє голів ВЛК.

За вчинене зловмисникам загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Нагору