Енергоефективність у дії: які будинки у столиці є рекордсменами з економії
Поділитися в
Копіювати посилання
У «Київтеплоенерго» назвали багатоповерхівки-рекордсмени, де економія найбільша.
Одним з них є будинок на вул. Андрія Верхогляда, 4. Його мешканці платять за опалення 13,5 грн/м². А це на 47% менше від середньої вартості опалення для багатоповерхівок із загальнобудинковими лічильниками у столиці.
Завдяки участі у міській програмі у будинку модернізували систему інженерних мереж, індивідуальний тепловий пункт, освітлення, провели заміну вікон та утеплили фасад. 70% витрат на роботи – це кошти міського бюджету, а 30% – гроші ОСББ «Драгомирова-4».
Ще один лідер – будинок на вул. Тетяни Яблонської, 2. Його жителі витрачають на опалення – 14,6 грн/м² (економія 43%). Багатоповерхівку також модернізували за програмою співфінансування із залученням коштів міста.