Енергетики розповіли, як у Києві відключатимуть електропостачання

Суспільство 12:43, 13.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 грудня, у Києві діють графіки стабілізаційних відключень електроенергії.
Про це повідомляє ДТЕК «Київські електромережі».
Долучайтесь до нашого Telegram-каналу «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини, щоб бути в курсі та нічого не пропустити.
Ознайомитись з оновленим графіком кияни можуть за посиланням.
Оновлений графік складається з 3 категорій:
1. Світло є. Періоди, коли ми гарантуємо наявність світла. Це білий колір на графіку.
2. Світла немає. Періоди, коли відключення буде відбуватись гарантовано для того, аби збалансувати енергосистему. Сірий колір на графіку.
3. Можливі відключення. Періоди, коли відключення може застосовуватися, якщо дисбаланс в енергосистемі буде збільшуватися. В ці періоди рекомендуємо знижувати споживання електроенергії та не користуватися ліфтами. Світло-сірий колір на графіку.

У разі відсутності вашої адреси в графіку або неспівпадіння реальної ситуації з графіком – просимо невідкладно повідомляти нам про це, – йдеться в повідомленні ДТЕК.

Ми писали раніше про те, що компанія ДТЕК «Київські електромережі» з 9 грудня запровадила оновлені графіки стабілізаційних відключень з урахуванням поточної складної ситуації в енергосистемі після останніх масованих обстрілів.
Також ми повідомляли про те, де у Києві можна придбати генератор, щоб пережити зиму зі світлом, як правильно його вибрати, де встановити, за скільки його можна придбати та як правильно ним користуватися.
Джерело: 44.ua

Нагору