Енергетики прокоментували графіки відключень світла у столиці

ЖКГ 09:04, 13.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Тематичні рубрики на сайтах компаній ДТЕК розміщені постійно.

У ДТЕК спростували повідомлення, про у них на сайтах з’явилися графіки відключень світла. Новину почали публікувати деякі ЗМІ у телеграм-каналах.

Офіційно повідомляємо: графіки відключень розміщені на сайтах постійно, весь рік. Однак вони не застосовуються наразі. Якщо буде така необхідність — ми обов’язково про це повідомимо. Будь ласка, слідкуйте за інформацією лише на офіційних каналах ДТЕК», — спростували «сенсаційну» новину енергетики.

За даними НЕК Укренерго, електроенергії, виробленої всіма видами електростанцій, наразі вистачає для забезпечення потреб споживачів. Тому у столиці не застосовують лімітів енергопостачання, а відповідно нема планових відключень.

Енергетики пояснюють, що коли у киян раптово зникає світло, причиною може бути аварія на внутрішньобудинкових або розподільчих мережах ДТЕК.

Нагадаємо, минулого року через постійні обстріли росіян і пошкодження енергетичних об’єктів у Києві та багатьох інших містах вводилися стабілізаційні графіки споживання електроенергії. Зокрема на сайті ДТЕК Київські електромережі цю інформацію розміщували у окремій рубриці.

Водночас в Укренерго визнають, що готуються цієї зими до відключень електроенергії, бо війна триває. І очевидно, що росіяни будуть намагатися зруйнувати українські енергетичні об’єкти.

Нагору