Екскомандир військової частини на Київщині разом із заступником приховав самогубство підлеглого, щоб незаконно отримати 15 млн грн
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вони сфальсифікували результати розслідування, вказавши в акті, що військовослужбовець загинув під час виконання бойового завдання.
Родині загиблого безпідставно виплатили 15 млн грн, частину яких привласнили командири.
Колишнім військовим загрожує до 10 років ув’язнення.