Два київські університети увійшли у світовий рейтинг за можливостями працевлаштування випускників

Суспільство 12:01, 26.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Два українські університети потрапили до світового рейтингу найкращих університетів за можливістю працевлаштування випускників QS Graduate Employability Rankings 2022.
А саме, Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, який посів 301 позицію з 500 та Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського – 501+.

Ці два університети дають важливість отримання диплома з навичками та якостями, які потрібні сучасним роботодавцям.
Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

Рейтинг ВНЗ необхідний для того, аби студенти обрали саме той університет, який допоможе їм досягти успіху у майбутньому. Нагадаємо, що в 2021 році ці виші також увійшли до цього рейтингу.
Цікаво: QS World University Rankings – це рейтинг найкращих університетів світу, який щорічно складає Міжнародне аналітичне агентство в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds. Рейтинг оцінює університети за низкою критерій: наявності партнерських відносин із роботодавцями (включаючи стажування), кількістю лідерів в окремих галузях серед випускників, частотою присутності роботодавців на території кампусу та рівнем працевлаштування випускників.
Раніше ми розповідали, що КНУ ім. Шевченка вже вшосте став найкращим університетом України. 
Також писали, що українець Ігор Клименко став найкращим студентом світу за версією престижної Всесвітньої премії Global Student Prize. Хлопець отримав нагороду $100 000.
Підписуйтеся на наш Telegram-канал. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини
Джерело: 44.ua

Нагору